Reklama

Ma najdłuższy staż w klubie. Kończy przygodę z siatką

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: LUK Ppolitechnika Lublin/Grzegorz Winnicki

Ma najdłuższy staż w klubie. Kończy przygodę z siatką - Zdjęcie główne

Paweł Toborek był w klubie od pocżatku jego istnienia | foto LUK Ppolitechnika Lublin/Grzegorz Winnicki

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 32-letni przyjmujący po wielu latach reprezentowania barw klubu z Lublina postanowił zakończyć swoją przygodę z siatkówką.

Był z klubem od początku jego istnienia. Awansował z LKPS-em do II ligi, a potem do KRISPOL 1. ligi. Przyjmujący miał najdłuższy staż w LUK Politechnika Lublin spośród wszystkich zawodników klubu. Paweł Toborek oznajmił, że tyle już wystarczy. 32-latek poinformował, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy go już na parkiecie. Decyzja została podyktowana brakiem możliwości pogodzenia przez Pawła obowiązków zawodowych z treningami.


- Moja przygoda z LKPS-em kończy się w tym roku. Chciałem pozdrowić wszystkich kibiców i podziękować im za zaangażowanie na trybunach. Sprawiliście, że atmosfera na meczach była rewelacyjna. Dzięki temu wynik w tamtym sezonie był taki dobry. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak dołączyć do was i kibicować naszej drużynie, bo w tym roku cel jest jeden: awans do PlusLigi - powiedział sam zainteresowany.


"Zarząd Klubu LUK Politechnika Lublin serdecznie dziękuje Pawłowi za wszystkie lata spędzone w LUK Politechnice Lublin i wyraża nadzieję na jego powrót w kolejnych latach, być może już w innej roli" - informują przedstawiciele klubu na swojej stronie internetowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE