Lublinianka obudziła się po przerwie

Autor: | Zdjęcie: Lublinianka

Lublinianka obudziła się po przerwie - Zdjęcie główne

SportW swoim kolejnym sparingu podopieczni Dariusza Bodzaka zmierzyli się z IV-ligową Energią Kozienice. Do przerwy prowadzili goście, ale po zmianie stron na boisku zdecydowanie dominowali już lublinianie.

Pierwsza połowa nie układała się po myśli gospodarzy, którzy schodzili do przerwy z jednobramkową stratą. Gra lublinian również nie zachwycała. Wszystko zmieniło się w drugiej połowie. Ostatecznie graczom Dariusza Bodzaka udało się odwrócić losy meczu i wygrali wysoko 4:1. Na listę strzelców w drużynie gospodarzy wpisali się dwukrotnie Adrian Rejmak, Krystian Ponikowski i jeden z testowanych zawodników.

Lublinianka ma teraz przed sobą kilka dni przerwy. Swój kolejny mecz towarzyski gracze z Lublina rozegrają 3 sierpnia. O godz. 11 podejmą oni beniaminka III ligi - Hetmana Zamość.

Lublinianka – Energia Kozienice 4:1 (0:1)
Bramki dla Lublinianki: Adrian Rejmak x2, Krystian Ponikowski, zawodnik testowany II
Lublinianka: Toruń – Dzyr, Giza, zawodnik testowany I, Rasiński (30′ Kośka), Rejmak, Bogusz, Futrzyński, Iwańczuk, Parada, Milcz, zawodnik testowany II oraz D. Pikul, Ponikowski, Rapa, czterech zawodników testowanych.