Reklama

Konkurs ofert na organizację turniejów i zawodów sportowych w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Andrzej Rembowski/Pixabay

Konkurs ofert na organizację turniejów i zawodów sportowych w Lublinie  - Zdjęcie główne

Projekt będzie realizowany od 7 września do końca tego roku | foto Andrzej Rembowski/Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Urząd Miasta Lublin ogłosił konkurs ofert na organizację turniejów klas profilowanych lub zapewnienie uczniom klas profilowanych udziału w zawodach sportowych.

Celem konkursu jest upowszechnianie kultury fizycznej, ale też poprawienie dostępności do sportu i umożliwienie warunków do jego uprawnia przez członków klubów i stowarzyszeń. Poza tym zdaniem władz miasta dzięki temu dzieci i młodzież aktywnie spędzą wolny czas.

 

W ramach projektu mają być organizowane turnieje sportowe lub ma być możliwość zapewnienia uczniom udziału w zawodach. Oprócz tego zwycięzca konkursu musi zapewnić sprzęt oraz teren albo obiekty sportowe, żeby zorganizować zawody.  

 

 

Termin składania ofert mija 28 sierpnia. Projekt będzie realizowany od 7 września do końca tego roku. Na realizację przeznaczono 55 tys. zł. Do konkursu mogą przystąpić m.in. organizację pozarządowe, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, spółki akcyjne, spółki z ograniczona odpowiedzialnością i kluby sportowe.

 

Jak dotąd w 2020 roku miasto Lublin przeznaczyło ponad 15 mln zł na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, przy czym z części tych pieniędzy realizowane są zadania w ramach budżetu obywatelskiego, czyli części miejskich pieniędzy i na co zostaną wydane, decydują mieszkańcy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE