Reklama

Karnety na Motor od 17 sierpnia

Opublikowano:
Autor:

Karnety na Motor od 17 sierpnia - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dokładnie o godz. 19:50 ruszy przedsprzedaż karnetów na rundę jesienną.

W pierwszej kolejności regularne wejściówki będą mogli zakupić posiadacze karnetów z poprzedniej rundy. Dla tych kibiców klub przygotował atrakcyjne ceny: 89 zł za karnet normalny, 59 zł za ulgowy i 39 zł za abonament dla dzieci do lat 13 i osób powyżej 70. roku życia. Dotyczy to wyłącznie osób, które po przedwczesnym zakończeniu rozgrywek 2019/20 nie przeniosły abonamentów na obecny sezon. Warto zaznaczyć, że dotyczy to wyłącznie fanów, którzy po przedwczesnym zakończeniu rozgrywek 2019/20 nie przenieśli abonamentów na obecny sezon. Pozostałe osoby, które zdecydowały się przenieść swoje karnety na kolejny sezon, nie muszą już wykonywać żadnych czynności związanych z abonamentami.

 

Od 19 sierpnia nabyć je będą mogli wszyscy. Dystrybucja będzie odbywać się online, za pośrednictwem naszej strony internetowej: bilety.motorlublin.eu. Od tego dnia karnety normalne będą kosztować 119 zł, ulgowe 89 zł, a te dla dzieci do lat 13 i osób powyżej 70. roku życia – 49 zł.

 

Abonamenty będą uprawniać kibiców wyłącznie do wejścia na 9 następujących meczów rundy jesiennej II ligi na Arenie Lublin:

 

Motor Lublin – Znicz Pruszków (sobota, 29 sierpnia, godz. 19:50)

Motor Lublin – Błękitni Stargard (sobota, 12 września, godz. 18:00)

Motor Lublin – Garbarnia Kraków (piątek, 25 września, godz. 19:50)

Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz (niedziela,  4 października, godz. 17:00)

Motor Lublin – Bytovia Bytów (sobota, 24 października, godz. 17:00)

Motor Lublin – Stal Rzeszów (niedziela, 8 listopada, godz. 17:00)

Motor Lublin – Hutnik Kraków (sobota, 21 listopada, godz. 16:00)

Motor Lublin – Lech II Poznań (środa, 2 grudnia, godz. 18:00)

Motor Lublin – Pogoń Siedlce (sobota, 12 grudnia, godz. 14:00)

 

Należy podkreślić, że karnety nie uprawniają do wejścia na stadion w przypadku rozgrywania na Arenie Lublin spotkań towarzyskich lub meczów Pucharu Polski z udziałem Motoru.

 

Komu zaś przysługują karnety ulgowe? Kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

 

Przypominamy również, że w związku ze świętowaniem 70-lecia naszego klubu, wszystkie osoby urodzone w roku 1950 mogą odbierać w siedzibie klubu darmowe karnety, za okazaniem dowodu tożsamości.

 

Wejście na stadion dla osób niepełnosprawnych (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) jest bezpłatne, jednak uprzednio muszą one odebrać darmowy karnet w siedzibie klubu na Arenie Lublin. Pozostałym osobom niepełnosprawnym przysługują karnety ulgowe.

 

Gorąco zachęcamy do nabywania abonamentów i wspierania naszej drużyny przez cały nadchodzący sezon! Wszelkie pytania w sprawie karnetów należy kierować na adres mailowy bilety@motorlublin.eu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE