GKS Niemce na remis z Unią Bełżyce. Drużyna Marka Deca zdobyła cenny punkt

Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

GKS Niemce na remis z Unią Bełżyce. Drużyna Marka Deca zdobyła cenny punkt - Zdjęcie główne

GKS Niemce w dwóch ostatnich spotkaniach zdobył cztery punkty | foto DSM/Archiwum

Sport Nie było goli w niedzielnym starciu GKS-u z Unią w ramach 22. kolejki KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej.

Było to spotkanie dwóch ekip walczących o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym. Dla trenera Marka Deca był to drugi mecz w roli szkoleniowca GKS-u - w jego debiucie pokonał na wyjeździe 4:3 MKS Ryki.

W niedzielę w Niemcach w potyczce z Unią goli nie było.

- Pierwsza połowa była dość wyrównana, w drugiej ewidentnie przeważaliśmy na boisku. Brakowało nam jednak kropki nad "i".  Bardzo dobrą okazję w 92. minucie miał choćby Przemysław Wójciuk, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Unii, źle przyjął piłkę - komentuje Marek Dec, trener ekipy z Niemiec.

GKS Niemce - Unia Bełżyce 0:0
GKS: Domownik - Skrzypek (70' Szewczyk), Chmielnicki, Majewski, Tatara, Bonat, Samarczenko, Klimikiewicz, Sidor (80' Kuszneruk), Oroń (82' Urbaś), Wójciuk.
Żółte kartki GKS-u: Oroń, Kuszneruk.

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM (4.05) WYDANIU WSPÓLNOTY LUBARTOWSKIEJ DOSTĘPNEJ W PUNKTACH PRASOWYCH ORAZ NA E-PRASA.PL