Reklama

Gimnazjalistka ze Skrobowa z medalem mistrzostw międzywojewódzkich

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: nadesłane do redakcji

Gimnazjalistka ze Skrobowa z medalem mistrzostw międzywojewódzkich - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W ostatnią sobotę na stadionie BOSiR w Białymstoku odbyły się mistrzostwa makroregionu w lekkiej atletyce w kategorii młodzików.

Na starcie stanęli najlepsi zawodnicy z klubów lekkoatletycznej ze wschodniej Polski. Wśród nich byli gimnazjaliści ze Skrobowa: Magdalena Góźdź, Wiktor Mróz i Natalia Gębal, którzy reprezentowali Klub Uczelniany AZS UMCS w Lublinie.

Na co dzień trenują w Skrobowie pod opieką Henryka Libicha - nauczyciela wychowania fizycznego z miejscowego gimnazjum. Duży sukces odniosła Magda Góźdź, która w rzucie oszczepem zajęła II miejsce wynikiem 32,88 m. Występujący w pchnięciu kulą Wiktor Mróz, dostał się do finału tej konkurencji i ostatecznie zajął VIII miejsce zdobywając cenne punkty dla klubu do ogólnej klasyfikacji zespołowej. Dzięki bardzo dobrej postawie oszczepniczki ze Skrobowa otrzymała ona powołanie do udziału w Mistrzostwach Polski. Jest to kolejny podopieczny trenera Henryka Libicha, który będzie reprezentował Lubelszczyznę na najwyższym szczeblu rozgrywek w kraju.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE