Durski na dłużej w Politechnice

Rozgrywający wywalczył z LUK Politechniką awans na drugi poziom rozgrywkowy. Teraz mierzy wyżej | foto LUK Politechnika Lublin/Grzegorz Winnicki

sport Siatkarski LUK Politechnika Lublin potwierdził, że w jego szeregach nadal będzie występować Kamil Durski.

dsm

Opublikowano: 22 maja 2020 20:29 | Aktualizacja: 22 maja 2020 20:29

W piątek, 22 maja, klub siatkarski z Lublina poinformował o tym, że w kolejnym sezonie barw Politechniki bronić będzie Kamil Durski. Rozgrywający dołączył do zespołu przed sezonem 2018/2019 i wywalczył z nim awans do KRISPOL 1. ligi, a w minionych rozgrywkach pomógł wprowadzić LUK Politechnikę na podium zaplecza PlusLigi. W zakończonej niedawno kampanii 27-letni rozgrywający cztery razy wybierany był najlepszym zawodnikiem spotkania.


  • Zostaję w Lublinie, bo cele LKPS-u to także moje cele - zapowiada sam zainteresowany, wskazując jednoznacznie, że w przyszłym sezonie zamierza wraz ze swoją ekipą powalczyć o awans do PlusLigi.


Wśród zawodników, z którymi LUK Politechnika już wcześniej przedłużył umowy, są: 23-letni atakujący Jędrzej Goss, 28-letni przyjmujący Paweł Rusin, 22-letni przyjmujący Szymon Seliga, 23-letni środkowy Kamil Szaniawski, 31-letni libero Rafał Cabaj oraz 25-letni środkowy Radosław Sterna. Drużynę w kolejnej kampanii nadal będzie prowadzić trener Maciej Kołodziejczyk.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.