Byli siatkarze Politechniki mają nowe kluby

Sławomir Stolc pomógł LKPS-owi stanąć na podium w poprzednim sezonie. Teraz zagra w PlusLidze | foto Grzegorz Winnicki/LUK Politechnika Lublin

sport Sławomir Stolc i Bartosz Zrajkowski jeszcze do niedawna reprezentowali barwy LUK Politechniki Lublin. Obaj siatkarze po odejściu z LKPS-u znaleźli angaż w PlusLidze.

dsm

Opublikowano: 27 czerwca 2020 07:00 | Aktualizacja: 26 czerwca 2020 21:58

GKS Katowice to klub, który w najbliższym sezonie będzie reprezentował Sławomir Stolc. Z kolei Bartosz Zrajkowski został nowym zawodnikiem Cerrad Czarnych Radom. Obu zawodników łączy to, że w sezonie 2019/2020 reprezentowali barwy LUK Politechniki. Obaj po udanym sezonie na drugim poziomie rozgrywkowym trafili do klubów rywalizujących w PlusLidze.


CZYTAJ TAKŻE: Siatkarze Politechniki startują we wrześniu


Pierwszy z wymienionych gra na pozycji przyjmującego. Mający na swoim koncie m.in. mistrzostwo i Puchar Polski 27-latek trafił do szóstej ekipy poprzedniego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Bartosz Zrajkowski jest rozgrywającym. Urodzony w Białymstoku 34-latek będzie bronił barw siódmego zespołu sezonu 2019/2020 w PlusLidze.


Po poprzednim, skróconym z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 sezonie KRISPOL 1. ligi, z lubelskiego klubu odeszło kilku zawodników, w tym wspomniani Stolc i Zrajkowski, ale też: Paweł Toborek, Damian Wierzbicki, Sho Takahashi, Roman Oroń, Szymon Pałka i Bartłomiej Giza. Klub zasilili za to: Grzegorz Pająk, Wojciech Sobala, Jakub Peszko, Konrad Stajer, Jakub Wachnik, Szymon Romać oraz Neven Majstorović.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.