Beniaminek przegrał w Lublinie

Autor: | Zdjęcie: motorlublin.eu

Beniaminek przegrał w Lublinie - Zdjęcie główne

SportPiłkarze Hetmana Zamość w minionym sezonie w świetnym stylu wywalczyli awans do III ligi. W ostatnim sparingu przegrali oni jednak z występującym na tym szczeblu rozgrywkowym Motorem Lublin 0:2.

Jedyny gol w pierwszej połowie padł po strzale dopiero co sprowadzonego Tomasza Swędrowskiego, który zalicza bardzo dobre wejście do nowej drużyny. Hetman również miał swoją okazję do zdobycia bramki, ale Marcin Michota w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę z linii bramkowej. Na kolejnego gola kibice musieli poczekać do końcówki drugiej połowy, w której wynik spotkania ustalił Jakub Buczek.

Motor Lublin – Hetman Zamość 2:0 (1:0)
Bramki: Swędrowski 14′, Buczek 80′.
Motor: (I połowa) zawodnik testowany I – Michota, Grodzicki, Cichocki, Brzyski, Bonin, Duda, Swędrowski, Kruczkowski, Darmochwał, Paluch. (II połowa) Krupa – zawodnik testowany II, zawodnik testowany III (71′ zawodnik testowany VI), zawodnik testowany IV, Brzyski, Koszel, Kumoch, Duda (72′ Buczek), Nowak, Grunt, zawodnik testowany V.
Hetman: Sobieszczyk – Kursa, Kanarek, Żmuda, Daszkiewicz, Słotwiński, Skiba, Skoczylas, zawodnik testowany I, Kycko, Oziemczuk oraz Dudek, Pupeć, Olszak, Kopyciński, Turczyn, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV.