Reklama

20 czerwca dzień otwarty Akademii Motoru Lublin

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

20 czerwca dzień otwarty Akademii Motoru Lublin - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W sobotę 20 czerwca na stadionie Motoru Lublin odbędzie się Dzień Otwarty połączony z Dniem Testów Akademii Piłkarskiej Motoru.

 – Zapraszamy na testy chętnych zawodników do gry w Centralnych Ligach Juniorów U-15, U-17 oraz na testy do klasy profilowanej o profilu piłka nożna w XX Liceum Ogólnokształcącym. To świetny sposób, aby poznać nasz sposób pracy, a także dowiedzieć się więcej o samym naborze – mówi koordynator Akademii Piłkarskiej Motor Lublin Tomasz Jasik.

Dzień Otwarty i Dzień Testów to niepowtarzalna okazja, by dołączyć do Akademii Piłkarskiej Motor Lublin, która z powodzeniem rywalizuje w ligach młodzieżowych oraz w zespole rezerw Motoru Lublin. Przypominamy, że w sezonie 2019/2020 druga drużyna żółto-biało-niebieskich awansowała do klasy okręgowej (w pierwszym sezonie gry), zespół Centralnej Ligi Juniorów U-15 został mistrzem jesieni, a zespół U-17 awansował do rozgrywek centralnych.

– Wszyscy, którzy postanowią wziąć udział w Dniu Otwartym, połączonym z testami zaprezentujemy sposób, w jaki pracujemy oraz na czym polega nasz plan szkolenia, który ciągle udoskonalamy. Dodatkowo opowiemy sporo o Akademii, która z roku na rok zmienia się na lepsze, a także o naszych planach na przyszłość. Zależy nam na tym, aby w Lublinie podnieść jakość szkolenia i teraz jest szansa na to, aby być jego częścią – zachęca Jasik.

Podczas testów będzie możliwość porozmawiania z koordynatorem naszej Akademii oraz z trenerami Akademii Piłkarskiej Motor Lublin.HARMONOGRAM TESTÓW W DNIU 20 CZERWCA

10:00 – zbiórka zawodników z roczników 2006/2007; kandydaci do CLJ U15- Arena Parking VIP 

10:30 – prezentacja Akademii Piłkarskiej Motor Lublin w sali konferencyjnej na Stadionie Arena Lublin 

11:30 – testy motoryczne (szybkość, skoczność) dla roczników 2006/2007

12:00 – test mecz dla roczników 2006/2007

12:30 – zbiórka zawodników z roczników 2004/2005; kandydaci do CLJ U17 oraz do LO XX- klasa o profilu piłki nożnej – Arena Parking VIP 

13:00 – prezentacja Akademii Piłkarskiej Motor Lublin w sali konferencyjnej na Stadionie Arena Lublin 

13:30 – testy motoryczne + testy do klasy o profilu piłki nożnej 

14:30 – test mecz 2004/2005

 


Aby przyjść na spotkanie należy do czwartku 18 czerwca (do godziny 20:00) wysłać maila na adres t.jasik@motorlublin.eu. W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz roku urodzenia. Więcej informacji można uzyskać pod powyższym adresem oraz u koordynatora Akademii Tomasza Jasika (numer telefonu: 504 573 657).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE