Wojewoda Lubelski przekazał płyn do dezynfekcji – pomogli go dostarczyć strażacy

foto KM PSP Biała Podlaska

region Płyn do dezynfekcji przekazany przez Wojewodę Lubelskiego – Lecha Sprawkę, pomogli dostarczyć strażacy z Białej Podlaskiej. Płyn trafił do placówek oświatowych.

RW

Opublikowano: 14 maja 2020 15:29 | Aktualizacja: 14 maja 2020 15:29

Dnia 5 maja strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej za pośrednictwem jednostek ratowniczo-gaśniczych dystrybuowali płyn dezynfekcyjny z przeznaczeniem dla placówek oświatowych powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska do przedstawicieli Urzędów Gmin i Miast.


Płyn dezynfekujący przekazany został przez Wojewodę Lubelskiego Lecha Sprawkę. Łącznie dostarczono 1028 pojemników o pojemności pięciu litrów.


Działania miały na celu przeciwdziałanie i zwalczenie zagrożeń związanych z koronawirusem. Płyn posłuży do czyszczenia powierzchni i sprzętów oraz dezynfekcji sal i innych miejsc pobytu dzieci. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.