Tragiczny wypadek na obwodnicy Lublina. Zginął kierowca tira

powiat-lubelski W nocy na drodze ekspresowej S17 w tirze zginął kierowca. Samochód uderzył w bariery i częściowo spłonął.

oprac. Joanna Niećko

Opublikowano: 18 sierpnia 2020 08:52 | Aktualizacja: 18 sierpnia 2020 10:57

Dziś ok. 2.20 dyżurny Komendy Miejskiej Policji odebrał zgłoszeniu o wypadku na obwodnicy Lublina między węzłami Rudnik i Elizówka w kierunku Chełma. Kierowca tira z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i  uderzył w bariery, a potem w ekrany energochłonne. Zaraz potem samochód razem z naczepą zapalł się. 

 

- Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Podczas akcji gaśniczej odnaleziono ciało najprawdopodobniej 50-letniego kierowcy pojazdu - informuje Policja. 

 

Przez kilka godzin funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie wspólnie z biegłym prowadzili oględziny, a czynności nadzorował prokurator. 

 

Obwodnica między węzłami Rudnik i Elizówka w kierunku Chełma nadal jest zablokowana. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.