Reklama

Warsztaty "Rosnąca sztuka" inspirowane Sztuką Ziemi dla lubelskich rodzin

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Emilia Lipa/Edu Labirynt

Warsztaty "Rosnąca sztuka" inspirowane Sztuką Ziemi dla lubelskich rodzin - Zdjęcie główne

Zajęcia poprowadzi Anna Śmierzchalska - edukatorka Galerii Labirynt | foto Emilia Lipa/Edu Labirynt

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W sobotę od godz. 12 do 13 w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki odbędą się rodzinne warsztaty inspirowane Sztuką Ziemi "Rosnąca sztuka". Cena biletu to 4 zł.

W ramach warsztatów uczestnicy dowiedzą się m.in czy gałązka może być dziełem sztuki i jak zwykły patyk może stać się żywy. Inspiracją będzie wielki pień słynnego Baobabu, który przez lata stał na Placu Litewskim. "Artyści" będą inspirować się też pracą Basi Bańdy oraz Tomasza Relewicza  - "Zebrany na podpałkę chrust zaczyna kiełkować", czyli ogromnym patykiem. Będzie można zrobić magiczne patyki wykorzystując naturalne skarby przyrody i porozmawiać o nurcie Sztuki Ziemi - dziełach artystycznych inspirowanych przyrodą. Materiały zapewnia Galeria Labirynt

 

Zajęcia odbędą się na zielonym terenie przed budynkiem Galerii Labirynt. W przypadku złej pogody zostaną przeniesione do pracowni edukacyjnej w budynku. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą koca oraz ograniczyli liczbę uczestników ze względów epidemiologicznych. Każde dziecko może przyjść z jednym opiekunem. Obowiązuje również zakrywanie ust i nosa oraz dezyfekcja rąk - płyn do dezynfekcji będzie dostępny na miejscu. 

 

 

Zapisy sa prowadzone za pośrdenictwem e-maila: edu@labirynt.com lub przez wiadomość prywatną na fanpejdżu Edu Labirynt. W wiadomości należy wpisać: imię, naziwsko, wielk dziecka, a w tytule wiadomość - datę i nazwę warsztatów. 

 

Warsztaty są adresowane do dzieci w wieku 6-12 lat. Udział dziecka kosztuje 4 zł. Opiekunowie oraz oosby niepełnosprawne mają zapewniony bezpłatny udział. Zajęcia poprowadzi Anna Śmierzchalska - edukatorka Galerii Labirynt

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE