Wakacyjna kulturalna paczka w Lublinie. Zapisz się na warsztaty

Akcję "Kulturalna paczka na wakacje" w mediach społecznościowych promuje maskotka o imieniu Paczkuś | foto DDK Bronowice/facebook.com

kultura Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice w Lublinie zaprasza na akcję "Kulturalna paczka na wakacje". To cykl interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży. Zajęcia będą odbywać się on-line.

oprac. dsm

Opublikowano: 5 lipca 2020 11:30 | Aktualizacja: 5 lipca 2020 10:59

Paczka z ekwipunkiem

 

Akcja "Kulturalna paczka na wakacje" skierowana jest do dzieci od siódmego roku życia i młodzieży. Jest to cykl warsztatów z różnych dziedzin, rozwijających zdolności artystyczne oraz poszerzających wiedzę ogólną. Z uwagi na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 zajęcia będą odbywać się za pośrednictwem internetpwych transmisji na żywo.

 

CZYTAJ TAKŻE: 40. rocznica Lubelskiego Lipca – otwarcie wystawy upamiętniającej lipcowe wydarzenia

 

""Kulturalna paczka na wakacje" to propozycja o tyle wyjątkowa, że każdy zapisany uczestnik otrzyma od nas przesyłkę z wszystkimi materiałami niezbędnymi do aktywnego uczestnictwa w warsztatach! W naszym wakacyjnym ekwipunku znaleźć będzie można: rekwizyty cyrkowe, przybory malarskie oraz rękodzielnicze, akcesoria muzyczne i wiele więcej" - informują na swojej stronie internetowej przedstawiciele DDK Bronowice w Lublinie.

 

Do wyboru, do koloru

 

Podczas warsztatów uczestnicy akcji będą mogli wziąć udział w warsztatach muzycznych, rękodzielniczych i malarskich, teatralno-literackich oraz animacyjno-cyrkowych. Warsztaty odbywać się będą w dniach 20–24 lipca 2020 roku, od godz. 12 do godz. 14 i będą przeprowadzane za pośrednictwem platformy on-line.

 

Paczkuś zachęca dzieci i młodzież do udziału w warsztatach. W ofercie są zajęcia z malarstwa i rękodzieła

Paczkuś zachęca dzieci i młodzież do udziału w warsztatach. W ofercie są zajęcia m.in. malarskie i rękodzielnicze (fot. DDK Bronowice/facebook.com)

 

 

Zapisz się

 

Koszt udziału w programie wynosi 80,75 zł w przypadku osobistego odbioru paczki z materiałami w siedzibie instytucji lub 95 zł w przypadku jej wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany w zamówieniu adres zamieszkania. Szczegółowy regulamin akcji "Kulturalna paczka na wakacje" znajdziecie TUTAJ.

 

Zapisy na warsztaty trwają do 12 lipca do godz. 23.59 i można ich dokonać wyłącznie TUTAJ. Organizatorzy nie przyjmują zapisów w kasie, drogą mailową, telefoniczną, ani pocztową.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.