Przyjdź na stand-up w Lublinie. Wystąpi Tomek Kołecki z programem "Kołdżej Simpson"

Tomek Kołecki ma 23 lata, na scenie w roli komika zaczął występować w 2013 roku, uzyskując jednocześnie status najmłodszego stand-up'era w Polsce | foto Mat. organizatora

kultura To prawdziwa gratka dla lubelskich fanów stand-upu. W naszym mieście wystąpi jeden z najbardziej popularnych komików młodego pokolenia w Polsce - Tomek Kołecki. W Klubie 30 zaprezentuje program "Kołdżej Simpson".

dsm

Opublikowano: 15 października 2020 18:30 | Aktualizacja: 15 października 2020 13:17

Jego występy na samym portalu YouTube obejrzano już miliony razy. Młody, ale rozpoznawalny już w Polsce komik, przyjedzie 24 października (sobota) do Lublina. Tomek Kołecki zaprezentuje w Klubie 30 przy ul. Jasnej 7 swój nowy program - "Kołdżej Simpson".

 

"Jeden z najlepszych komików młodego pokolenia przedstawi swój najnowszy program, którym zaskoczy niejednego widza. Tomek Kołecki w swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości" - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

 

Tomek Kołecki ma 23 lata, na scenie w roli komika zaczął występować w 2013 roku, uzyskując jednocześnie status najmłodszego stand-up'era w Polsce. Pomimo wciąż młodego wieku, ma już imponujące CV.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kino CSK w Lublinie zaprasza na film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

 

"Młody stand-up’er zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Można go było zobaczyć w takich programach telewizyjnych jak „Tylko dla dorosłych” TVP2, „Comedy Club” Comedy Central czy „Kuba Wojewódzki” TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak warszawski Torwar, katowicki Spodek czy gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up, a obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up" - podkreślają organizatorzy wydarzenia.

 

Bilet wstępu na występ kosztuje 25 zł. Wejściówki można kupić TUTAJ. Początek wydarzenia o godz. 18. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.