Lublin gotowy na turystów!

foto Miasto Lublin

kultura Nowe regulacje pozwalają dla branży turystycznej w całym kraju wrócić do działalności. Lublin zachęca turystów do odwiedzin, promując się hasłem #LublinIsReady.

RW

Opublikowano: 1 czerwca 2020 14:04 | Aktualizacja: 1 czerwca 2020 14:22

- Jesteśmy gotowi by gościć turystów. Zachęcamy by planować odwiedziny w Lublinie - bezpieczny pobyt w jednym z obiektów noclegowych, próbowanie lokalnych specjałów kulinarnych w restauracjach, zwiedzanie przystosowanych do zasad bezpieczeństwa atrakcji turystycznych czy spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Bezpieczne i pełne atrakcji wakacje w Lublinie stają się faktem, co nas niezmiernie cieszy - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin.


Lublin gotowy na turystów


Miasta biorące udział w inicjatywie #CityWillWait przez zainicjowanie procesu odmrażania gospodarki zostały skłonione do jej kontynuowania. Tym razem projekt figuruje pod nowym hasłem #CityIsReady oraz #JesteśmyGotowi. Tym razem nacisk położony jest na promocję już dostępnych atrakcji turystycznych i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu w miastach biorących udział w akcji. Na stronie Miasta Lublin możemy sprawdzić, jak bezpiecznie poruszać się po Lublinie i co zwiedzić bez obaw.


Kampania #CityWillWait zrzeszyła największe miasta w Polsce. Dodatkowo uzyskała również uznanie za granicą. Znalazła się w katalogu dobrych praktyk „An ECM Guide to Sustainable Recovery”, wydanym przez European Cities Marketing – europejską sieć, zrzeszającą ponad sto miast. W mediach społecznościowych nieustannie prowadzone są działania, promujące lokale produkty i atrakcje poszczególnych metropolii. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.