Reklama

Lublin gotowy na turystów!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin gotowy na turystów! - Zdjęcie główne

foto Miasto Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Nowe regulacje pozwalają dla branży turystycznej w całym kraju wrócić do działalności. Lublin zachęca turystów do odwiedzin, promując się hasłem #LublinIsReady.

- Jesteśmy gotowi by gościć turystów. Zachęcamy by planować odwiedziny w Lublinie - bezpieczny pobyt w jednym z obiektów noclegowych, próbowanie lokalnych specjałów kulinarnych w restauracjach, zwiedzanie przystosowanych do zasad bezpieczeństwa atrakcji turystycznych czy spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Bezpieczne i pełne atrakcji wakacje w Lublinie stają się faktem, co nas niezmiernie cieszy - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin.


Lublin gotowy na turystów


Miasta biorące udział w inicjatywie #CityWillWait przez zainicjowanie procesu odmrażania gospodarki zostały skłonione do jej kontynuowania. Tym razem projekt figuruje pod nowym hasłem #CityIsReady oraz #JesteśmyGotowi. Tym razem nacisk położony jest na promocję już dostępnych atrakcji turystycznych i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu w miastach biorących udział w akcji. Na stronie Miasta Lublin możemy sprawdzić, jak bezpiecznie poruszać się po Lublinie i co zwiedzić bez obaw.


Kampania #CityWillWait zrzeszyła największe miasta w Polsce. Dodatkowo uzyskała również uznanie za granicą. Znalazła się w katalogu dobrych praktyk „An ECM Guide to Sustainable Recovery”, wydanym przez European Cities Marketing – europejską sieć, zrzeszającą ponad sto miast. W mediach społecznościowych nieustannie prowadzone są działania, promujące lokale produkty i atrakcje poszczególnych metropolii. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE