Jak wygląda miodobranie? Zainteresowani dowiedzą się już piątek

kultura Już w piątek na oficjalnym profilu centrum handlowego VIVO! odbędzie się relacja na żywo z pierwszego w tym roku miodobrania. Wszystko odbędzie się pod czujnym okiem mistrza pszczelarskiego – Pana Krzysztofa Kukawskiego.

RW

Opublikowano: 15 lipca 2020 17:40 | Aktualizacja: 15 lipca 2020 20:29

Moda na pasieki trwa już od kilku lat. Ule coraz częściej ubogacają krajobraz wielu europejskich miast. Ule możemy zobaczyć na dachach uniwersytetów, hoteli, biurowców czy nawet sal koncertowych. Trend ten widoczny jest również w Lublinie. Od ponad dwóch lat na dachu centrum handlowego VIVO! znajdują się cztery ule, w których pracuje niemal 200 tys. pszczół. Opiekuje się nią wykwalifikowany pszczelarz. Pasieka spaja naturę z miejską architekturą. Pszczoły oprócz zapewnienia prawidłowego funkcjonowania środowiska, obdarowują nas pysznym i zdrowym miodem.

 

Już w najbliższy piątek (17 lipca) na tarasie widokowym VIVO! Lublin odbędzie się miodobranie. W związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów całe wydarzenie odbędzie się w formie online.  Transmisja odbędzie się o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie galerii na Facebooku. Miodobranie poprowadzi Pan Krzysztof Kukawski  - opiekun VIVO! Pasieki.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.