Reklama

Reklama

Centrum Spotkania Kultur zaprasza na lubelskie zakończenie wakacji

Opublikowano: 3 września 2020 08:00
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Centrum Spotkania Kultur

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Na zakończenie wakacji Centrum Spotkania Kultur zaprasza na dwa wieczory z Fundacją Sztukmistrze. Wydarzenie zakończy cykl „Rodzinnie w CSK. Sztuka. Przygoda!” i będzie odbywać się na Placu Teatralnym. Początek - ok. 19.00

Reklama

- Już dziś będzie można zobaczyć „Szafa Show” – zakręcone, szalone, prawdziwie ogniste uliczne widowisko, pełne gagów oraz interakcji z publicznością, przekraczające granice między fireshow a teatrem ulicznym - mówi Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy Centrum Spotkania Kultur.

 

CZYTAJ TAKŻE: "Rodzinnie w CSK – Sztuka. Przygoda!" Kulturalne warsztaty w Lublinie

 

Z kolei na jutro zaplanowano Żonglerską Lubelską Konwencję „ŻeLKa” – coroczne spotkanie sympatyków sztuki Nowego Cyrku. ŻeLKa przyciąga żonglerów, ekwilibrystów, entuzjastów fireshow, slackliningu, hula-hoopingu oraz wiele innych osób z kraju oraz zagranicy, które wspólnie trenują, wymieniają się doświadczeniami, bawią się i występują. W ramach ŻeLKi zaplanowano takie wydarzenia jak: Special Show, Open Stage, Fight Night oraz igrzyska żonglerskie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.