Tak Wisła Puławy świętowała 100-lecie istnienia [ZDJĘCIA]

Informacje puławskie Na własnym stadionie piłkarze rozegrali mecz z Legią Warszawa. Walka była wyrównana, ale lepsi okazali się goście, którzy pokonali klub z Puław 3:2.

Klub świetuje w tym roku 100 lat istnienia. Z tej okazji w Puławach zorganizowano historyczne wydarzenie. Na stadionie przy ul. Hauke-Bossaka Wisła Puławy zagrała towarzyski mecz z Legią Warszawą.

Stadion wypełnił się po brzegi. Już od początku gra lepiej układała się dla przeciwników puławian, bo w pierwszej minucie bramkę zdobył Igor Strzałek. W pierwszej połowie gole strzelili również Gil Dias (w 32 minucie) oraz Marc Gual (w 38 minucie). W drugiej połowie Wisła włączyła się mocno do gry. Gol w 49 minucie zdobył Robert Janicki, a dwadzieścia minut później Damian Kołtański.

Lepsi okazali się jednak goście. Legia Warszawa wygrała 3 do 2. Dla gości odwiedzających stadion działa strefa kibicia, gdzie można było wzrucić coś na ząb, wypić oraz kupić gadżety związane z Legią.

Artykuł pochodzi z portalu pulawy.24wspolnota.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.