Reklama

Reklama

Zmarł Zbigniew Szepietowski z GDDKiA. Angażował się w budowę "ekspresówek" na Lubelszczyźnie

Opublikowano: 8 marca 2021 15:20
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Zmarł Zbigniew Szepietowski z GDDKiA | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina W piątek (5 marca) zmarł Zbigniew Szepietowski - zastępca Dyrektora Oddziału ds. Inwestycji GDDKiA, który od blisko 40 lat związany był z administracją drogową. Angażował się w budowę dróg ekspresowych w tym m.in. odcinka trasy S17 między Lublinem a Warszawą.

Reklama

Zbigniew Szepietowski urodził się w 1956 roku. Z wykształcenia był mgr inż. budownictwa (specjalność drogi, ulice i lotniska). Studia ukończył na Politechnice Lubelskiej. Pracę zawodową w administracji drogowej zaczynał jako Inspektor, a potem Oddziałowy Inspektor Mostowy w Wydziale Mostów. Od 2005 roku pełnił funkcję p.o. Naczelnika Wydziału Dróg, a od 2006 roku pracował jako zastępca Dyrektora lubelskiego Oddziału GDDKiA. Sprawował również obowiązki Dyrektora Oddziału.

- Jego śmierć to wielka strata dla GDDKiA i całej branży. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia - czytamy na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad Oddział w Lublinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +3 / -0

    smutek

    Bardzo porządny człowiek, doskonały inżynier z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Mądry, pracowity, jeden z niewielu merytorycznych ludzi w GDDKiA.

  • miesiąc temu | ocena +3 / -0

    zet

    Ostatni z tych normalnych specjalistów, pracowity, merytoryczny pracował bez wdawania się w politykę! Będziemy Go pamiętać.