Reklama

Reklama

XV edycja programu "Marka Lubelskie". Nabór zgłoszeń rozpoczęty

Opublikowano: 1 lutego 2021 15:12
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

XV edycja programu "Marka Lubelskie". Nabór zgłoszeń rozpoczęty - Zdjęcie główne

XV edycja programu "Marka Lubelskie". Nabór zgłoszeń rozpoczęty | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Do końca marca przyjmowane są zgłoszenia w ramach naboru do XV edycji programu "Marka Lubelskie". Program, którego celem jest promocja regionalnych produktów i usług, jest adresowany do przedsiębiorców z województwa lubelskiego.

Reklama

W poniedziałek (1 lutego) ruszył nabór do XV edycji programu gospodarczego "Marka Lubelskie”, który realizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego od 2007 roku. Jego celem jest promocja produktów i usług wytwarzanych lub świadczonych na Lubelszczyźnie poprzez nadanie znaku towarowego LUBELSKIE.

- Od 15 lat Lubelskie wspiera silne marki z regionu. Przedsiębiorcy, którzy dołączają do tego prestiżowego grona, stają się wizytówką województwa nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami - tłumaczy Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego.

Dotychczas 78 firm z województwa otrzymało znak LUBELSKIE, który ma być symbolem jakości, innowacyjności i dbałości o środowisko oraz szkoleń z zakresu podnoszenia konkurencyjności firmy oraz promocji w ramach ogólnopolskich kampanii reklamowych. Projekt ma też pomagać budować lokalny patriotyzm, wspierać działania proinwestycyjne, stymulować rozwój gospodarczy regionu i podnosić konkurencyjność przedsiębiorstw. Laureatami w roku 2020 zostali: Tomasz Obszański Barwy Zdrowia, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Ludmiła” Staniec Adam, Barbara Kazimiera Sarzyńska - Piekarnia Sarzyński, "SIMBA” s.c., SPEED CAR sp. z o.o., Przedsiębiorstwem Wielobranżowym „WAT” sp. z o.o., Staniszewski Michał Wędlina z Lublina.

Aby wziąć udział w konkursie należy prowadzić działalność na terenie województwa lubelskiego od co najmniej 24 miesięcy, wytwarzać produkty lub świadczyć usługi na terenie Lubelszczyzny wyróżniające się jakością, innowacyjnością, z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz dołączyć wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.

Formularze można składać osobiście lub wysłać pocztą na adres: Departament Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin lub w formie skanu na adres: [email protected] Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.