Reklama

Reklama

Więcej pieniędzy na pomoc przedsiębiorcom z Lubelszczyzny

Opublikowano: 12 lutego 2021 07:50
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Więcej pieniędzy na pomoc przedsiębiorcom z Lubelszczyzny - Zdjęcie główne

Więcej pieniędzy na pomoc przedsiębiorcom z Lubelszczyzny | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Zarząd Województwa Lubelskiego do 95 mln zł zwiększył alokację środków na kapitał obrotowy dla samozatrudnionych, mikro- i małych firm z województwa lubelskiego, które znalazły się w sytuacji nagłego niedoboru lub utraty płynności finansowej w związku z negatywnymi skutkami pandemii.

Reklama

Dotąd w ramach finansowania kapitału obrotowego mikro i małych przedsiębiorstw, Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie oceniła 3142 wnioski, z których 2655 projektów dostanie dofinansowanie na łączną kwotę ponad 89 mln zł. Celem naboru było wsparcie utrzymania działalności gospodarczej przedsiębiorstw, które na skutek wystąpienia pandemii koronawirusa, znalazły się w sytuacji nagłego niedoboru albo utraty płynności finansowej.

- Zależy nam na tym, aby pomóc jak największej liczbie przedsiębiorców z naszego regionu, którzy ze względu na pandemię znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Warto zaznaczyć, że to już kolejne zwiększenie środków europejskich na walkę z negatywnymi skutkami covid. Mam nadzieję, że pomogą one kolejnym lubelskim firmom - mówi Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego.

Firmy mogą dofinansowanie przeznaczyć na finansowanie kapitału obrotowego i koszty bieżącej działalności przedsiębiorstwa, czyli opłacenie mediów, najem powierzchni, zakup towarów i ubezpieczenie działalności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.