Reklama

Reklama

Trwa konkurs "Lubelskie. Smakuj życie!” na najlepszy film [WIDEO]

Opublikowano: 29 kwietnia 2021 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Departament Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego ogłasza pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu filmowego "Lubelskie. Smakuj życie!” na najlepszy film promujący region. Na laureatów czekają nagrody w postaci kart zakupowych o wartości od 500 zł do 2000 zł.

Reklama

Chcą filmami promować region

- Lubelskie jest pięknym, ale jeszcze nie do końca poznanym regionem. Dlatego chcemy, aby promocja naszego województwa była realizowana nie tylko przez mieszkańców, ale także przez odwiedzających nas turystów - mówi Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego.

Konkursowy film powinien opowiadać unikalną historię, która dostarczy informacji o atrakcjach turystycznych województwa, łatwą do zapamiętania oraz autentyczną. Powinien też inspirować do odwiedzenia regionu, do jego poznania poprzez turystykę aktywną (m.in. rowerową, kajakową czy konną). Można zgłaszać filmy wykonane techniką cyfrową (kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem. Długość filmu nie może przekraczać 3 minut (minimalna długość to 15 sekund).

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody: I nagroda: karta zakupowa o wartości 2000 zł; II nagroda: karta zakupowa o wartości 1500 zł; III nagroda: karta zakupowa o wartości 1000 zł oraz trzy wyróżnienia: karta zakupowa o wartości 500 zł każda.

CZYTAJ TAKŻE: Konkurs na mural spółki Ekopark w Lublinie. Jeszcze jest czas na wysyłanie propozycji

- Zachęcam wszystkich do odwiedzenia Lubelskiego i pokazania miejsc jeszcze nieodkrytych. Czekamy na Państwa filmy wykonane aparatem fotograficznym, kamerą, czy też swoim telefonem - dodaje Artur Domański, dyrektor Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki UMWL.

Nagrodzone i wyróżnione filmy zostaną zaprezentowane na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Pracę konkursową zapisaną na płycie CD/DVD lub pendrivie, wraz z czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia i oświadczeniami, należy przesłać pocztą, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej lub osobiście na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Promocji, Sportu i Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (z dopiskiem: „KONKURS FILMOWY”). Termin zgłoszeń mija 17 września.

Wideokonferencja inaugurująca konkurs filmowy "Lubelskie. Smakuj życie!”

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.