Reklama

Reklama

Program Wspierania Inicjatyw Akademickich w Lublinie. Można otrzymać środki na promocję i organizację wydarzeń

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Program Wspierania Inicjatyw Akademickich w Lublinie. Można otrzymać środki na promocję i organizację wydarzeń - Zdjęcie główne

Program Wspierania Inicjatyw Akademickich w Lublinie. Trwa nabór | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Trwa nabór wniosków do pilotażowej edycji Konkursu Program Wspierania Inicjatyw Akademickich. Zakłada on udzielenie wsparcia promocyjnego, rzeczowego i finansowego w wysokości od 1 tys. do 50 tys. zł na rzecz działań rozwoju akademickości.

Reklama

- Ogłoszony przez Miasto Lublin Program Wspierania Inicjatyw Akademickich to ukłon w kierunku społeczności akademickiej, która od wielu lat wpływa niemal na każdy aspekt życia mieszkańców miasta. Celem tego Programu jest nie tylko promocja akademickich inicjatyw, ale również osiągnięć wybitnych studentów i doktorantów, a także wspieranie ich w realizacji przedsięwzięć o charakterze kulturalnym i naukowym. Realizacja Konkursu umożliwi Miastu zacieśnienie współpracy ze środowiskiem naukowym i akademickim, a tym samym pozwoli na lepsze poznanie wzajemnych potrzeb - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.
 
O wsparcie w ramach konkursu mogą starać się wszystkie podmioty realizujące inicjatywy na rzecz rozwoju akademickości miasta, w tym m.in. uczelnie, wydziały, instytuty, koła naukowe, fundacje, stowarzyszenia oraz organizacje pozarządowe. Inicjatywy akademickie, odbywające się na terenie Lublina, które mogą otrzymać wsparcie w ramach Konkursu, to m.in. organizacja konferencji, konkursów, festiwali naukowych, koncertów, recitali, przedstawień teatralnych, występów tanecznych, przeglądów, festiwali, turniejów naukowych, wystaw, plenerów i konkursów artystycznych; działania na rzecz nowo przybyłych do Lublina studentów i naukowców, np. oprowadzanie po mieście w języku angielskim i polskim, kursy języka polskiego; organizacja imprez integrujących studentów uczelni ze społecznością lokalną; realizacja studenckich i doktoranckich projektów badawczych i naukowych. Przyjmowanie wniosków dotyczących wydarzeń przypadających od 1 września do 10 grudnia 2021 roku zakończy się 30 czerwca.

Formularz zgłoszeniowy do Konkursu można doręczyć osobiście lub pocztą do sekretariatu Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin: pl. Litewski 1, 20–080 Lublin. Można go również złożyć w formie elektronicznej na adres [email protected] lub elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy