Reklama

Reklama

NASZ PATRONAT: Zagrali dla dzieci z Ukrainy. Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast [GALERIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Kilka drużyn zmierzyło się ze sobą w trakcie charytatywnego turnieju piłki nożnej. W ramach wydarzenia zbierano pieniądze na stypendia sportowe dla dzieci z Ukrainy.

Reklama

Grali dla dzieci z Ukrainy

W sobotę (8 października) na boisku piłkarskim przy ul. Wacława Moritza w Lublinie odbył się pierwszy Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast. Celem Turnieju była pomoc dla ukraińskich dzieci. W ramach pomocy zbierano pieniądze na stypendia sportowe dla dzieci z Ukrainy. 

Pierwsze miejsce zajęłą firma Spiżarnia, drugie - Aliplast Sp. z o.o. i trzecie - firma Oknoplast.

Fundacja Grupy Aliplast została powołana w marcu. Celem statutowym Fundacji jest działalność społecznie użyteczna, w szczególności polegająca na rozwoju, upowszechnianiu, wspieraniu, wspomaganiu i propagowaniu opieki i pomocy społecznej, ekologii, sportu, kultury, nauki i oświaty. Fundacja swoje działania skupia na najbardziej potrzebujących, a w obliczu obecnej sytuacji spowodowanej rosyjskim atakiem – na uchodźcach z Ukrainy przebywających w Lublinie oraz  tych, którzy zostali, by bronić swojego kraju.

- Ważnymi aspektami działalności Fundacji będą również działania na rzecz tworzenia nowej jakości życia społecznego w regionie, w tym budowania relacji międzyludzkich, budowaniu świadomości ekologicznej i podejmowaniu inicjatyw w zakresie ochrony środowiska, pomocy uchodźcom z krajów dotkniętych wojną lub innymi działaniami o charakterze zbrojnym/militarnym - informuje Fundacja.

Fundacja ma już na koncie kilka zrealizowanych projektów: współpraca z Centrum Administracyjnym „Pogodny Dom”, z Domem Studenckim „Helios” – gdzie przebywają kobiety z dziećmi z Ukrainy, razem z LFS organizacja maratonu  "Aliplast Chęć na Pięć – biegniemy dla Ukrainy", projekt „Żegluj z Aliplast”, projekt „Wakacje z Fundacją Grupy Aliplast”, współpraca w zakresie pomocy Uchodźcom z Ukrainy z Lubelskie Centrum Wolontariatu.

Uczestnicy Turnieju

ALIPLAST EXTRUSION Sp. z o.o. – należący do międzynarodowej grupy Corialis, to obecny od ponad 10 lat na polskim i europejskim rynku producent profili aluminiowych. Oferta produktowa Aliplast Extrusion obejmuje profile standardowe oraz kształtowniki specjalne pod indywidualne rozwiązania Klientów. Spółka dysponuje szeroką ofertą usług obróbki powierzchniowej oraz obróbki mechanicznej.

ALIPLAST Sp. z o.o. - należący do międzynarodowej grupy Corialis, to obecny od 20 lat na rynku europejskim projektant i producent systemów aluminiowych dla budownictwa. W swojej działalności firma koncentruje się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji architektonicznych systemów aluminiowych oraz na usługach obróbki powierzchniowej i mechanicznej.

SPIŻARNIA - jednym z uczestników turnieju jest lubelska firma Spiżarnia, która od ponad 17 lat dostarcza Polakom mieszkającym za granicą produkty, które znają i pamiętają z czasów, kiedy mieszkali w Polsce. To m.in. wędliny, pierogi, nabiał i inne produkty jakie znamy z polskich sklepów. Klientami Spiżarni  są właściciele sklepów z polską żywnością z różnych krajów Europy Zachodniej, głównie Wielkiej Brytanii, Niderlandów, Belgii, Irlandii, Austrii czy Niemiec. W  nowym Centrum Dystrybucyjnym w Lublinie pracuje obecnie ponad 400 osób na różnych stanowiskach magazynowych, biurowych czy menadżerskich i ta liczba rośnie z roku na rok, ponieważ rozwój wpisany jest w firmowe DNA. Międzynarodowe środowisko pracy i bardzo komfortowe biura sprawiają, że dobrze pracuje się Spiżarni.

CHEMNOVATIC - firma obecna na rynku od 2013 roku. Specjalizuje się w destylacji nikotyny, a także w produkcji i handlu surowcami chemicznymi. W obszar ich kompetencji wchodzą także produkcja e-liquidów, usługi związane z regulacjami prawnymi oraz usługi laboratoryjne. Stale poszerzają nie tylko zakres naszej oferty, ale także umiejętności.

OKNOPLAST - międzynarodowa firma, należącą do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Prowadzi działalność w 19 krajach oferując autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką. Produkty grupy charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy