Reklama

Reklama

Lublin: Dwie ulice zmienią się w jednokierunkowe? Powodem przebudowa sieci ciepłowniczej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Dwie ulice zmienią się w jednokierunkowe? Powodem przebudowa sieci ciepłowniczej - Zdjęcie główne

Lublin: Dwie ulice zmienią się w jednokierunkowe? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na dwóch ulicach proponuje Piotr Gawryszczak z Rady Miasta Lublin. Ma to związek z przebudową sieci ciepłowniczej.

Reklama

Piotr Gawryszczak (klub Prawa i Sprawiedliwości) z Rady Miasta Lublin skierował do władz miasta interpelacje. Dotyczy ona objazdu ul. Wyzwolenia w związku z przebudową sieci ciepłowniczej. 

Na początku napisał, że przy ul. Wilczej trwają prace przebudowy sieci ciepłowniczej. Prace powodują konieczność objazdu pojazdów, które nie mogą jechać ul. Wyzwolenia w kierunku miasta. Objazdy wzynaczono przez ul. Kunickiego. Kierowcy wiedzą, że jest możliwość objechania skrzyżowania ul. Wilczej z Wyzwolenia przez ul. Robotniczą albo ul. Sokolniki.

- I tu pojawiają się problemy, gdyż ulice te są szerokości ok. 3 m. i mieści się tam tylko jeden pojazd. W normalnym natężeniu ruchu, gdy pojawi się potrzeba wyminięcia dwóch samochodów, jest to niewielki problem. Teraz ruch zwiększył się zdecydowanie i pojawiły się problemy komunikacyjne. Można to było przewidzieć wcześniej, lecz z ratuszowego gabinetu takich przyziemnych, ale ważnych lokalnie spraw, pan prezydent nie dostrzega. Warto zastanowić się (bez zbędnej zwłoki) nad rozwiązaniem tego problemu - napisał Piotr Gawryszczak.

Dlatego zaproponował wprowadzić ruch jednokierunkowy na obu ulicach (Robotnicza i Sokolniki) na czas remontu. Jego zdaniem wówczas nie będzie ani problemu z wjazdem z ul. Mickiewicza lub ul. Wilczej w jedną z ulic, ani z jazdą po tych wąskich drogach.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy