Reklama

Reklama

Lublin: Co z dodatkiem węglowym i dystrybucją węgla dla mieszkańców? Wiceprzewodniczący RM pyta władze miasta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Co z dodatkiem węglowym i dystrybucją węgla dla mieszkańców? Wiceprzewodniczący RM pyta władze miasta - Zdjęcie główne

Lublin: Co z dodatkiem węglowym i dystrybucją węgla dla mieszkańców? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina O to jak będzie wyglądała dystrybucja węgla i przyznawanie dodatku węglowego zapytał władze miasta Marcin Nowak z Rady Miasta Lublin.

Reklama

Wiceprzewoniczący Rady Miasta Lublin Marcin Nowak (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) skierował do władz miasta interpelację. Chodzi o dystrybucję węgla dla mieszkańców Lublina. 

Na początku zaznaczył, że ma to związek z kierowanymi do niego licznymi mailami i telefonami dotyczącymi rządowego planu scedowania na samorządy obowiązku dystrybucji węgla do gospodarstw domowych. Stąd prosi o odpowiedzi na takie pytania jak: Ile wniosków dotyczących tzw. dodatku węglowego zostało złożonych w Urzędzie Miasta Lublin do 26 października? Czy wszyscy składający wniosek dostaną dodatek i czy w przypadku błędu przy wypełnieniu wniosku możliwa będzie jego korekta? W jaki sposób i w jakiej kolejności rozpatrywani są potencjalni beneficjenci dodatku? Kto zajmie się dystrybucją i dostarczeniem węgla do odbiorców, skąd węgiel ma być dostarczony i gdzie składowany?

- Chaos informacyjny związany z tą kwestią, za który oczywiście gmina Lublin nie ponosi żadnej odpowiedzialności, a także perspektywa zbliżającej się zimy, czynią z odpowiedzi na niniejszą interpelację zagadnienie priorytetowe - napisał Marcin Nowak.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy