Reklama

Reklama

Lublin: Byłeś w tym kościele? Sprawdzaj czy nie masz objawów koronawirusa

Opublikowano: śr, 3 lis 2021 08:47
Autor: | Zdjęcie: Screen - Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie/Sanktuarium MB Latyczowskiej/Facebook

Lublin: Byłeś w tym kościele? Sprawdzaj czy nie masz objawów koronawirusa - Zdjęcie główne

Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie/Sanktuarium MB Latyczowskiej | foto Screen - Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie/Sanktuarium MB Latyczowskiej/Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Uczestnicy kilkunastu mszy w Parafii Matki Boskiej Różańcowej proszeni są przez sanepid o monitorowanie swojego stanu zdrowia. W przypadku niepokojących objawów należy poinformować lekarza o kontakcie z osobą z dodatnim testem w kierunku koronawirusa.

Reklama

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublinie poinformował, że osoby, które uczestniczyły w danych mszach świętych w Parafii Matki Bożej Różańcowej przy ul. Bursztynowej w Lublinie powinny sprawdzać swój stan zdrowia.

Chodzi kilkanaście mszy. Odbyły się one:  23 października o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, 24 października o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.30 i 18.00, 25 października o godz. 7.00, 26 października o godz. 7.00 i 18.00, 27 października o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, 28 października o godz. 7.00 i 18.00, 29 października o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, 30 października o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, 31 października o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.30 i 18.00.

- W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów, należy skontaktować się z lekarzem POZ i poinformować go o ewentualnym kontakcie z osobą z dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 - czytamy w komunikacie sanepidu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.