Reklama

Reklama

Lublin: 91-letni absolwent KUL odebrał dyplom magisterski

Opublikowano: wt, 29 cze 2021 18:34
Autor: | Zdjęcie: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Lublin: 91-letni absolwent KUL odebrał dyplom magisterski - Zdjęcie główne

Lublin: 91-letni absolwent KUL odebrał dyplom magisterski | foto Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Na Wydziale Nauk Społecznych KUL wręczono dyplomy m.in. doktorom habilitowanym oraz doktorom. Z kolei dyplom magisterski, po 36 latach od ukończenia studiów, odebrał Władysław Zieliński, który w tym roku skończył 91 lat.

Reklama

Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II trwają uroczyste absolutoria dla absolwentów studiów licencjackich i magisterskich oraz promocje doktorskie. Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, dr hab. Arkadiusz Jabłoński, prof. KUL, wręczył dyplomy 5 doktorom habilitowanym, wśród których znalazło się dwóch pracowników Instytutu Nauk Socjologicznych KUL - dr hab. Monika Adamczyk oraz ks. dr hab. Maciej Hułas. W trakcie wtorkowej (29 czerwca) uroczystości dyplomy doktorskie otrzymało 24 osoby. Stopnie nadano przez Rady Instytutów trzech dyscyplin: pedagogiki (9 doktorów), psychologii (11 osób) oraz nauk socjologicznych (4 osoby).

- Obierzcie kurs na wartości. Niech one staną się drogowskazem - podkreśliła prorektor s. dr hab. Beata Zarzycka, prof. KUL, która wyraziła również uznanie dla promotorów. - To dzięki Państwa pracy nasz uniwersytet ma szansę zyskać miano uczelni badawczej.

Gościem specjalnym uroczystości był Władysław Zieliński, który odebrał dyplom ukończenia studiów magisterskich, na dawnym Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej. Na uroczystość przyjechał z Warszawy.

- Pracę obroniłem w 1986 roku, ale z okresem studiów związane były różne perypetie. Przede wszystkim studiowanie utrudniała sytuacja polityczna w Polsce. Dziś, z dumą mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy, że skończyłem KUL - mówił Władysław Zieliński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy