Reklama

Jak nasze miasto rozwija polską myśl technologiczną? Soczewki z automatów.

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jak nasze miasto rozwija polską myśl technologiczną? Soczewki z automatów. - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Art. Zewnętrzny. Mieszkańcy naszego miasta, którzy korzystają z soczewek kontaktowych, już od pewnego czasu mogą swobodnie kupować w Soczewkomatach. Czy taki rodzaj nabywania towarów wyprze tradycyjne zakupy?

 

Czym jest Soczewkomat?

Soczewkomaty na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym od innych automatów, które spotykamy w centrach handlowych i na dworcach. Urządzenia te przechowują soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji, umożliwiając ich kupno „od ręki” i o dowolnej porze.

Popularność Soczewkomatów rośnie. Dowodem tego jest fakt, że twórcy, Szkla.com. (teraz Kodano.pl)  zdecydowali się uruchomić kolejny, już 93 automat. Czy zatrzymają się na tej liczbie? Nic na to nie wskazuje!

Skąd tak duża popularność soczewkomatów?

Przyczyn jest kilka.

Urządzenia są ciekawą alternatywą dla kupna soczewek w salonie optycznym. Czynne przez całą dobę umożliwiają zdobycie potrzebnych soczewek o każdej porze. Doceniają to zwłaszcza osoby, których zaskoczył wyczerpany zapas soczewek i które muszą uzupełnić te braki jak najszybciej. Brak sprzedawców przekłada się na bezpieczniejsze zakupy pod względem sytuacji epidemiologicznej. Łatwa i szybka obsługa nie generuje kolejek, co też jest nie bez znaczenia w dobie nieustającej obecności COVID-19. Oszczędza też Twój czas.

W niektórych sytuacjach soczewkomaty „pokonują” także zakupy przez Internet, bo oferują soczewki „od ręki” – bez czekania. Są regularnie uzupełniane, więc w zasadzie nie dochodzi do sytuacji, w której brakuje interesującego Cię produktu.

Urządzenia gwarantują dostęp do soczewek każdego typu – miesięcznych, jednodniowych i dwutygodniowych, w wielu mocach optycznych i od najpopularniejszych, renomowanych marek, takich jak Acuvue, Air Optix czy Biofinity. W soczewkomacie kupisz też kolorowe soczewki „zerówki” i płyny do pielęgnacji soczewek. W jednym takim urządzeniu znajduje się niemal 350 różnych produktów.

Kiedy Soczewkomat się nie sprawdzi? U osób, które dopiero planują korzystanie z soczewek i nie mają jeszcze swojego sprawdzonego produktu. Wtedy warto udać się do salonu optycznego i, po pierwsze, wykonać badanie wzroku, a po drugie, skorzystać z doradztwa specjalistów w doborze najlepszych soczewek.

Jedno nie ulega wątpliwości – coraz większa liczba Soczewkomatów dostępnych w Warszawie i Polsce to odpowiedź na rosnące oczekiwania i potrzeby użytkowników względem łatwej i błyskawicznej realizacji zakupu oraz atrakcyjnych cen.

Chcę skorzystać z Soczewkomatu. Jak to zrobić?

Załóżmy, że zalety Soczewkomatu Cię przekonały i chcesz skorzystać z urządzenia. Jak to zrobić?

Aby kupić soczewki, użyj dotykowego, 43-calowego ekranu i menu dostępnego w soczewkomacie – z jego pomocą, w kilku ruchach, określisz rodzaj soczewek i ich moc. Do zamówienia możesz też dodać płyn do pielęgnacji soczewek. Na końcu zapłacisz za zamówienie dowolną kartą płatniczą.

Pomocna i warta sprawdzenia jest aplikacja „Soczewkomaty.pl” opracowana przez twórców (pobierzesz ją w App Store i Play Store). Umożliwia ona korzystanie z atrakcyjnych rabatów za pośrednictwem kodów zniżkowych i szybsze znalezienie najbliższego Soczewkomatu w okolicy, dzięki wgranej mapie. Aplikacja informuje także o aktualnych promocjach i cenach poszczególnych produktów oraz daje dostęp do historii zrealizowanych zamówień. Za sprawą tych funkcjonalności zwiększa się grono osób zadowolonych z zakupów za pośrednictwem aplikacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE