Izba Administracji Skarbowej w Lublinie jest jednostką nadrzędną, prowadzącą nadzór nad pracą urzędów skarbowych województwa lubelskiego i Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej. Prowadzone są w niej rekrutacje na pracowników i funkcjonariuszy wszystkich urzędów.
Teraz poszukiwani są kandydaci na funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Wolne są 4 etaty w Lublinie i 4 w Białej Podlaskiej do Działów Dochodzeniowo-Śledczych. Do ich głównych zadań będzie należeć rozpoznawanie, wykrywanie i zwalczanie przestępstw i wykroczeń skarbowych, zapobieganie tym przestępstwom oraz ściganie ich sprawców, w zakresie określonym w Kodeksie karnym skarbowym.
- Bierzemy pod uwagę zwiększenie ilości wolnych etatów. W tym roku dużo osób przeszło na emeryturę. W związku z tym będziemy rekrutować nowych funkcjonariuszy celno-skarbowych, zarówno do pracy wewnątrz kraju jak i na granicy - mówi Artur Krukowski, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.
Do 19 marca należy złożyć kwestionariusz osobowy i niezbędne dokumenty w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie (ul. Szeligowskiego 24). Można zrobić to osobiście lub listownie. Potem kandydaci wezmą udział w teście wiedzy, teście sprawnościowym, psychologicznym i kompetencyjnym. Na koniec przejdą rozmowę kwalifikacyjną.
Wśród kryteriów do pełnienia służby w Służbie Celno-Skarbowej są: obywatelstwo polskie, korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność, wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe, nieposzlakowana opinia, stan zdrowia pozwalający na pełnienie służby na określonym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe prawnicze i prawo jazdy kat. B.
IAS w Lublinie prowadzi jeszcze rekrutację na pracowników cywilnych. Poszukiwani są pracownicy do II US w Lublinie, US w Zamościu, Kraśniku oraz Izby Administracji Skarbowej. Oferty można znaleźć na stronie IAS Lublin (ww.lubelskie.kas.gov.pl) oraz na stronie internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (www.nabory.kprm.gov.pl).
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.