Reklama

ZUS przeszkoli przedsiębiorców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wojciech Nieśpiałowski / wp.pl

ZUS przeszkoli przedsiębiorców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkolenia dla tych, którzy szukają specjalistycznych informacji o ubezpieczeniach oraz tych, którzy dopiero startują z biznesem ? to oferta ?Tygodnia Przedsiębiorcy? w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Wydarzenie odbędzie się pod koniec listopada, ale zapisy na bezpłatne szkolenia ruszyły już teraz.

Szkolenia dla tych, którzy szukają specjalistycznych informacji o ubezpieczeniach oraz tych, którzy dopiero startują z biznesem – to oferta „Tygodnia Przedsiębiorcy” w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Wydarzenie odbędzie się pod koniec listopada, ale zapisy na bezpłatne szkolenia ruszyły już teraz.

„Tydzień Przedsiębiorcy” odbędzie się we wszystkich placówkach ZUS-u w dniach 23‑27 listopada. Oprócz dyżurów ekspertów Oddział ZUS w Lublinie zaplanował wtedy szereg spotkań dla płatników składek. Większe zakłady pracy zainteresują na pewno szkolenia z wpływu korekt dokumentów na rozliczenie konta płatnika albo z wypłaty zasiłków chorobowych i macierzyńskich. Będzie coś dla przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć, co zmieni się w zasadach rozkładania składek na raty. Natomiast na spotkanie o dofinansowaniach z funduszu wypadkowego ZUS zaprasza firmy, które planują poprawić bezpieczeństwo pracy. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie, instytucja przygotowała szkolenie o podstawowych prawach i obowiązkach przedsiębiorcy w ZUS. Szkolenia odbędą się w Lublinie i Radzyniu Podlaskim. Obowiązują wcześniejsze zapisy, bo liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje o wszystkich spotkaniach i zapisach można znaleźć na stronie internetowej www.zus.pl w zakładce „Szkolenia”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE