Reklama

Złoto za paliwo!?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Złoto za paliwo!? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do naszej redakcji w Łukowie docierają sygnały o rzekomych oszustach oferujących na drodze złoto w zamian za paliwo.

Ostatni taki sygnał powiał się we wtorek.

305 km w kierunku Radzynia. Nowe Audi a6 na przystanku i Cygan oferujący złoto w zamian za paliwo. Policja powiadomiona - informuje nas Artur.

Takie sygnały pojawiają się na terenie całego województwa, czego dowiadujemy się między innymi z portalu Lublin112.pl. Osoby narodowości Romskiej, według relacji mieszkańców, mają być oszustami oferującymi fałszywe złoto w zamian za pieniądze na paliwo, które rzekomo miałoby się skończyć.

Podobne zgłoszenia otrzymuje również łukowska policja, co potwierdza nam oficer prasowy łukowskiej komendy - Marcin Józwik.

Nie jest to pierwsze takie zgłoszenie, jakie otrzymujemy. W tym wypadku wysłany został na miejsce patrol policji, który nie potwierdził tego zgłoszenia - mówi Józwik.

Nie oznacza to jednak, że do takiej sytuacji nie doszło. Oszust mógł po prostu odjechać jeszcze przed przyjazdem policji. Pocieszającym jest jednak fakt, że łukowska policja nie otrzymała w ostatnim czasie żadnego zgłoszenia od osoby oszukanej w taki sposób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE