Reklama

Znalazł karty i 18 razy wypłacił pieniądze. Teraz spędzi ponad 2 lata w więzieniu.

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Znalazł karty i 18 razy wypłacił pieniądze. Teraz spędzi ponad 2 lata w więzieniu. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj lubelscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży 16 tysięcy złotych. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty i poddał się karze.

25-latek znalazł na ulicy Wrońskiej portfel z 2 kartami bankomatowymi. W środku znajdowały się też piny. Zamiast oddać zgubę mężczyzna skorzystał z okazji i użył kart 18 razy. Wypłacił pieniądze w różnych bankomatach na terenie Lublina. Łącznie przywłaszczył sobie ponad 16 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w grudniu 2017 roku. Na VI Komisariat Policji zgłosił się mieszkaniec Lublina i zawiadomił o przywłaszczeniu portfela i wypłacie pieniędzy z kart.

Sprawę poprowadzili kryminalni z VI Komisariatu oraz policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP. Sprawcą okazał się 25-letni mieszkaniec Lublina. Miał on już w przeszłości problemy z prawem – był karany m. in. za kradzieże i włamania. Za swój czyn odpowiada więc warunkach recydywy. 

25-latkowi postawiono zarzuty przywłaszczenia dokumentów oraz kradzieży z włamaniem. Mężczyzna poddał się dobrowolnie karze 2 lat i 3 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Lublin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE