Reklama

Reklama

Zmiany w organizacji ruchu drogowego w rejonie lubelskich cmentarzy odwołane

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Zmiany w organizacji ruchu drogowego w rejonie lubelskich cmentarzy odwołane - Zdjęcie główne

W tym roku w okresie Wszystkich Świętych cmentarze będą zamknięte. Stąd odwołano wszystkie zmiany organizacji ruchu w ich rejonie | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj ogłoszono, że z powodu epidemii koronawirusa, cmentarze w okresie uroczystości Wszystkich Świętych będą zamknięte. Dlatego Ratusz i ZTM odwołały wszystkie planowane na ten czas zmiany organizacji ruchu w rejonie cmentarzy.

Reklama

We wtorek (27 października) Urząd Miasta informował o zmianie organizacji ruchu w rejonie cmentarza przy Drodze Męczenników Majdanka, ul.Lipowej, Pszczelej i Bełżyckiej. Dzisiaj (30 października) oznajmił, że informacja ta jest nieaktualna w związku z dzisiejszym komunikatem rządu o zamknięciu cmentarzy w dniach 31 października - 2 listopada z powodu pogarszającej się sytuacji epdiemicznej. Wszystkie planowane zmiany w rejonie cmentarzy nie będą obowiązywały.

 

Zarząd Transportu Miejskiego również planował zmiany i również je odwołał z tego samego powodu. 

 

- Odwołujemy kursy linii specjalnych nr 200, 201 i 202. Wzmocnienia pozostałych linii, które zostały wprowadzone z powodu obchodów Dnia Wszystkich Świętych również zostają odwołane - informuje Monika Białach z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

 

Dlatego w sobotę, 31 października komunikacja miejska będzie funkcjonowała zgodnie z rozkładem dzień specjalny sobota. W niedzielę, 1 listopada będzie funkcjonowała zgodnie z rozkładem dzień specjalny świąteczny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE