Reklama

Zmiany u ciepłowników. LPEC ma nowego prezesa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Zmiany u ciepłowników. LPEC ma nowego prezesa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiceprezes został prezesem. Marek Goluch pokieruje Lubelskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej. Dotychczasowa prezes Jolanta Jańczak oraz wiceprezes Lech Kliza zostali odwołani ze składu Zarządu.


Zmiany w składzie Zarządu Spółki, jak czytamy w komunikacie RN, mają zagwarantować efektywniejszą realizację celów ujętych w Strategii rozwoju LPEC S.A. na lata 2017-2021. Jest to m. in. zakładany o 12 procent wzrost rynku ciepła systemowego, modernizacja sieci ciepłowniczych na poziomie gwarantującym utrzymanie bezpieczeństwa energetycznego miasta oraz uelastycznienie lubelskiego systemu ciepłowniczego. Spółka do końca 2021 roku planuje realizację projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 122 mln zł dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej.

Marek Goluch urodził się w 1967 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 1997 roku ukończył aplikację prokuratorską, pracując w latach 1996-2006 w strukturach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Od 2006 roku jest radcą prawnym, specjalizującym się w obsłudze prawnej podmiotów sektora energetycznego i podmiotów funkcjonujących w oparciu o prawo spółdzielcze oraz samorządów lokalnych. W latach 2010-2016 był członkiem Zarządu PGE Dystrybucja S.A.. Jako wiceprezes odpowiadał za obszar rozwoju oraz logistyki i zakupów.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE