Reklama

Zmarł pod Urzędem Miasta, gdzie jest mobilny defibrylator!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukasz Kurowski

Zmarł pod Urzędem Miasta, gdzie jest mobilny defibrylator! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj rano pod budynkiem Urzędu Miasta zmarł mężczyzna. Gdy przyjechała karetka pogotowia na pomoc było już za późno. Była jednak szansa na uratowanie mężczyzny, gdyż w Urzędzie Miasta od niedawna jest mobilny defibrylator!

Urządzenie pojawiło się w Magistracie kilka tygodni temu na wniosek jednego z radnych. Wczoraj nawet odbyło się szkolenie, na którym urzędnicy poznawali zasady obsługi!

Udało nam się porozmawiać z jedną z osób, która była na tym szkoleniu. Dowiedzieliśmy się, że nikt nie powiadomił Urzędu, że przed budynkiem jest mężczyzna potrzebujący pomocy. Urzędnicy zorientowali się o sytuacji dopiero, gdy na miejscu zjawiła się karetka pogotowia.

Szkolenie odbywało się w przygnębiającej atmosferze - mówi nam urzędnik.

Nikt nie jest w stanie teraz odpowiedzieć na pytanie, czy gdyby użyto defibrylatora dostępnego w Urzędzie, mężczyzna by przeżył. Wiadomo jednak, że podjęto decyzję o oznakowaniu budynku, że w środku dostępny jest sprzęt ratujący życie. Miejmy nadzieję, że następnym razem świadkowie takiego zdarzenia zgłoszą się do Urzędu i uratują ludzkie życie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE