Zderzenie samochodu osobowego z jednośladem. Motocyklista trafił do szpitala

foto Flickr

wiadomosci Do incydentu doszło w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Kierujący Skodą zajechał drogę motocykliście i doprowadził do zderzenia.

RW

Opublikowano: 6 lipca 2020 15:56 | Aktualizacja: 6 lipca 2020 15:56

Około godziny 16 na ul. Żeglarskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda oraz motocyklu marki Kawasaki. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

 

Motocyklista poruszał się ulicą Żeglarską od ulicy Romera, w kierunku ulicy Janowskiej. W rejonie zapory na Zalewem Zemborzyckim z parkingu wyjechał kierowca, podróżujący autem marki Skoda. Doprowadził tym samym do zderzenia pojazdów.

 

Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna jadący Kawasaki trafił do szpitala. Trwa wyjaśnianie szczegółów zajścia.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.