Reklama

Zawieszono sprzedaż biletów przez kierowców w autobusach i trolejbusach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: rpw.ztm.lublin.eu

Zawieszono sprzedaż biletów przez kierowców w autobusach i trolejbusach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości ZTM w Lubinie podejmuje kolejne działania profilaktyczne mające na celu przeciwdziałanie rozpowszechnianiu się koronawirusa. Od jutra (12 marca) do odwołania, zostaje wstrzymana sprzedaż biletów przez kierowców w środkach komunikacji miejskiej.

W zaistniałej sytuacji ZTM zachęca do zakupu biletów za pośrednictwem aplikacji mobilnych na telefony komórkowe (moBILET, mPay, SkyCash, biletem.pl, jakdojade, GoPay) oraz biletomatów znajdujących się w pojazdach. Jeśli chodzi o bilety okresowe, to również możemy je nabyć drogą internetową. Pozostaje również możliwość skorzystania z biletomatów stacjonarnych.


Rekomendowane jest również ograniczenie osobistych wizyt w Biurze Obsługi Klienta i Punktach Sprzedaży Biletów ZTM w Lublinie i tym samym załatwienie spraw w ww. placówkach drogą elektroniczną bądź telefoniczną.


Trwa również zawieszenie funkcji „ciepłego guzika” w pojazdach komunikacji miejskiej, które weszło w życie od 5 marca. Kierowcy zatrzymują się na wszystkich przystankach niezależnie od ich statusu i samodzielnie otwierają drzwi.


Jak informuje ZTM w Lublinie, wszyscy przewoźnicy świadczący usługi przewozu na zlecenie ZTM w Lublinie (MPK Lublin, IREX i Lubelskie Linie Autobusowe) dezynfekują swoje pojazdy, ze szczególnym uwzględnieniem poręczy, biletomatów, kasowników i przycisków, a więc powierzchni najbardziej narażonych na kontakt.

 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE