Reklama

Zaproponował kupno narkotyków... policjantom

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Zaproponował kupno narkotyków... policjantom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O ogromny pechu może mówić 26 letni mieszkaniec Lublina, który dzisiejszej nocy wpadł w ręce lubelskich wywiadowców. Mężczyzna podszedł do policjantów z pytaniem czy chcą kupić narkotyki. Trochę się zdziwił, kiedy zamiast pieniędzy za ? działkę? zobaczył policyjne legitymacje.

Jeden z patroli lubelskich wywiadowców pełnił dzisiaj nocną służbę w okolicach ulicy Magnoliowej. Było spokojnie, dochodziła godz. 1:30, gdy policjanci zwrócili uwagę na parking pod jednym z marketów. Podjechali bliżej, a kiedy wysiedli z samochodu, zatrzymało się przy nich BMW.

Chwilę później z auta wysiadł młody człowiek. Grzecznie się przywitał i wprost zapytał mundurowych, czy mają ochotę na zakup narkotyków. Miał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku.

Zdziwił się bardzo, kiedy zamiast pieniędzy za porcję amfetaminy zobaczył policyjne legitymacje. Mężczyzna został wylegitymowany, jak się okazało to 26 letni mieszkaniec Lublina. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Podczas przeszukania samochodu policjanci zabezpieczyli trzy woreczki z zawartością białego proszku. Po sprawdzeniu narkotestem okazało się, że była to amfetamina. W jego mieszkaniu odnaleźliśmy także wagę elektroniczną.

26 latek trafił do policyjnego aresztu. Nie jest to jego pierwszy konflikt z prawem. Wcześniej odpowiadał już za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowi.

Teraz usłyszy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE