Reklama

Z obawy przed zatrzymaniem ratował się ucieczką przez okno

Opublikowano: wt, 23 kwi 2019 11:21
Autor: | Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Z obawy przed zatrzymaniem ratował się ucieczką przez okno - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poszukiwanego listem gończym 26-latka zatrzymali wczoraj kryminalni z KMP w Lublinie. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna tak bardzo nie chciał się oddać w ręce policjantów, że z obawy przed zatrzymaniem wyskoczył z okna parterowego domu. Bardzo się zdziwił, bowiem i z drugiej strony domu czekali na niego mundurowi.

Do zatrzymania 26-latka doszło wczoraj nad ranem. Kryminalni z KMP w Lublinie wspólnie z mundurowymi z III komisariatu pojechali pod jeden z adresów na lubelskich Bronowicach.   Podejrzewali , że mogą zastać tam młodego mężczyznę, którego poszukiwali od pewnego czasu. Policjanci z III komisariatu poszukiwali go na podstawie wydanego za nim listu gończego. 26-latek ma bowiem do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo uporczywego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Według zapisów kodeksu karnego, za takie przestępstwo może grozić kara nawet do 2 lat więzienia.

Jak się okazało, przeczucia nie zawiodły kryminalnych. 26-latek jednak nie zamierzał tak łatwo oddać się w ich ręce. Próbował przechytrzyć policjantów uciekając przez okno pokoju znajdujące się na parterze domu. Nie przewidział tylko tego, że i w tym miejscu będą czekać na niego przezorni funkcjonariusze.

Wkrótce 26-latek poniesie orzeczoną karę.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE