Reklama

Wręczenie listów gratulacyjnych stypendystom naukowym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Wręczenie listów gratulacyjnych stypendystom naukowym  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek (9 marca) odbyło się wręczenie listów gratulacyjnych studentom i doktorantom ? stypendystom ?Miejskiego programu stypendialnego dla studentów i doktorantów?.

W uroczystości wzięli udział stypendyści, rektorzy szkół wyższych, dyrektorzy instytutów, członkowie komisji konkursowej oraz radni Rady Miasta Lublin. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 11.00 w Trybunale Koronnym (ul. Rynek 1).
Stypendium naukowe na rok akademicki 2019/2020 zostało przyznane 89 osobom, w tym 62 wybitnie uzdolnionym studentom oraz 27 doktorantom, których działalność służy zarówno rozwojowi nauki, jak również i Miasta Lublin. Łączna kwota przyznanego stypendium na rok akademicki 2019/2020 dla studenta wynosi 8940 zł, dla doktoranta 11 175 zł. Na wypłatę stypendiów w 2020 roku przeznaczono ponad 856 tys. zł.

„Miejski program stypendialny dla studentów i doktorantów” realizowany jest przez Miasto Lublin od 2010 roku. Do tej pory w ramach tego Programu przyznano 909 stypendiów naukowych, w tym 648 dla studentów i 261 dla doktorantów.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE