Reklama

Reklama

Wiceprzewodniczący Rady Miasta apeluje o oświetlenie ul. Ku Słońcu w Lublinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Wiceprzewodniczący Rady Miasta apeluje o oświetlenie ul. Ku Słońcu w Lublinie - Zdjęcie główne

- Gmina Konopnica deklaruje udział finansowy w przygotowaniu dokumentacji jak również w kosztach budowy - napisał Leszek Daniewski | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O oświetlenie ulicy Ku Słońcu znajdującej się niedaleko Zalewu Zemborzyckiego zaapelował do władz miasta radny Leszek Daniewski. Dodał, że Gmina Konopnica zadeklarowała wspomóc inwestycję finansowo.

Reklama

Wójt Gminy Konopnica Mirosław Żydek i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Lubelskiego Zofia Sieńko zwrócili się do Leszka Daniewskiego - radnego i wiceprzewodniczącego Rady Miasta Lublin, z prośbą o podjęcie wspólnych działań. Chodzi o wykonanie oświetlenia ulicy Ku Słońcu, położonej na granicy miasta, która wybudowana była prawie 20 lat temu w ramach porozumienia między Gminą Konopnica, a Gminą Lublin. Dlatego wiceprzewodniczący Daniewski wystąpił z interpelacją do Krzysztofa Żuka - prezydenta Lublina.

 

 

- Podobne porozumienie podpisane było przy budowie oświetlenia ul. Kukułczej i Pszczelej, gdzie Gmina Konopnica wykonała całość dokumentacji projektowej i partycypowała w finansowaniu tej inwestycji. Z deklaracji jaką przesłał do Pana Prezydenta Wójt Gminy Konopnica wynika, że i tym razem w przypadku budowy oświetlenia ul. Ku Słońcu Gmina Konopnica deklaruje udział finansowy w przygotowaniu dokumentacji jak również w kosztach budowy - napisał Leszek Daniewski (klub radnych prezydenta Krzysztofa Żuka). 

 

Poprosił o podjęcie działań wraz z Gminą Konopnica, żeby wykonać zadanie. Jednocześnie wnioskuje o zabezpieczenie na ten cel środków w budżecie Miasta Lublin na przyszły rok. - Wniosek w tej sprawie złożyłem również w ramach wniosków składanych do budżetu przez radnych RM - poinformował Daniewski.

 

Odpowiedzi jeszcze nie ma.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE