Reklama

Reklama

Wiata przystankowa na ul. Żeglarskiej w Lublinie? Chcą tego pasażerowie miejskiej komunikacji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Wiata przystankowa na ul. Żeglarskiej w Lublinie? Chcą tego pasażerowie miejskiej komunikacji - Zdjęcie główne

- Ewidentnie brakuje tu wiaty przystankowej, która nie tylko chroniłaby oczekujących w niesprzyjających warunkach pogodowych, ale umożliwiłaby wygodne oczekiwanie na ławeczce na przyjazd miejskiego autobusu - przekonują wnioskujący | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O budowę wiaty przystankowej niedaleko Zalewu Zemborzyckiego do Stanisława Kierońskiego - wiceprzewodniczącego Rady Miasta Lublin, apelują pasażerowie komunikacji miejskiej. Jeszcze nie ma odpowiedzi.

Reklama

Stanisław Kieroński - wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin w interpelacji do Krzysztofa Żuka zawnioskował o budowę wiaty przystankowej na przystanku "Osmolicka 03" przy ul. Żeglarskiej. Przystanek znajduje sie niedaleko Zalewu Zemborzyckiego.

 

- Argumenty przedstawione przez Panią ------ -------- (nie podano imienia i nazwiska - przyp. red.) przedstawione w załączonym piśmie, przemawiają za pilnym udzieleniem pomocy mieszkańcom Lublina, korzystającym z usług komunikacji miejskiej - napisał Stanisław Kieroński (klub radnych prezydenta Krzysztofa Żuka). 

 

Autorzy prośby w piśmie skierowanym do wiceprzewodniczącego RM podkreślili, że z przystanku tego korzystają działkowcy ROD „Dąbrowa", mieszkańcy sąsiednich bloków mieszkalnych i osoby wracające z Zalewu Zemborzyckiego.

 

- Ewidentnie brakuje tu wiaty przystankowej, która nie tylko chroniłaby oczekujących w niesprzyjających warunkach pogodowych, ale umożliwiłaby wygodne oczekiwanie na ławeczce na przyjazd miejskiego autobusu. W imieniu wszystkich pasażerów komunikacji miejskiej korzystających z tego przystanku proszę o stosowną interwencję - czytamy w prośbie. 

 

Odpowiedzi jeszcze nie ma. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE