Reklama

Weź udział w szkoleniu dla biznesu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Weź udział w szkoleniu dla biznesu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na StartUp Mixer - cykl spotkań o charakterze kojarzenia biznesu. Spotkanie w Lublinie odbędzie się 4 czerwca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2. Start o godzinie 18.00.

Czym jest StartUp Mixer?

StartUp Mixer to cykl spotkań o charakterze kojarzenia biznesu. Celem spotkań z cyklu tartUp Mixer jest budowanie społeczności startup`ów oraz integrowanie środowiska zdolnych, polskich przedsiębiorców. Uczestnicy wydarzenia mają również wyjątkową okazję poznać problemy, z jakimi spotykają się dzisiejsi przedsiębiorcy oraz sposoby rozwiązywania tychże problemów.

Do kogo adresowane jest spotkanie?

Spotkania adresowane są zarówno do studentów, początkujących przedsiębiorców z AIP, praktyków biznesu jak i wszystkich osób zainteresowanych przedsiębiorczością i prowadzeniem własnego biznesu. Uczestnicy wydarzenia zyskują unikalną możliwość spotkania się w nieformalnej atmosferze w gronie ekspertów i partnerów, aby zaprezentować swój pomysł na biznes, wymienić się doświadczeniami i pomysłami. To wyjątkowa okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych i znajomości, przy dobrej zabawie i w sprzyjającej, luźnej atmosferze. Jednym słowem, udział w StartUp Mixerze może wziąć każdy, kto jest zainteresowany zbudowaniem i rozszerzeniem swojej własnej sieci kontaktów biznesowych!

Wydarzenie składa się z 2 części:

Część oficjalna: prowadzona jest w formie prelekcji ekspertów, podczas których opowiadają oni o swoich doświadczeniach i przemyśleniach na temat przedsiębiorczości. Następnie prezentują się 3 firmy działające w AIP - eksperci oceniają dane pomysły, udzielają porad i wskazówek. Cała część ma formę panelu dyskusyjnego.

Część nieoficjalna: ta część wydarzenia skupia się na sesji networkingowej, podczas której uczestnicy mają możliwość zapoznania się z innymi uczestnikami wydarzenia, otrzymania wskazówek dotyczących prowadzenia danego biznesu, czy wymiany kontaktów w celu nawiązania współpracy w najbliższej przyszłości.

W programie także:

  • ogromna dawka wiedzy prosto od praktyków biznesu
  • nagrody dla najaktywniejszych uczestników
  • nowe, inspirujące znajomości możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych
  • catering

Program:
15:00 - Rozpoczęcie Startup Mixera
15:05 - Przywitanie Gości i Partnerów wydarzenia
15:10 – Przywitanie przez Organizatorów
15:25 - Prelekcja Sponsora – Michał Janiszek – Eskpert marketingu internetowego
15:35 - Prelekcja - Ekspert - Adam Kuzdraliński - NexBio i Vitageum
15:45 - Prelekcja - Ekspert - Mariusz Łobejko - Edge One Solutions
15:55 - Prelekcja
16:45 - Prezentacja startupów działających w AIP Lublin
19:55 - Podsumowanie wystąpień, rozdanie nagród, wybór najlepszego pomysłu biznesowego
17:00 - Część networkingowa

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na portalu: http://czasnabizneslublin.evenea.pl/ Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE