Reklama

Weź udział w konkursie języka angielskiego na UMCS

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UMCS

Weź udział w konkursie języka angielskiego na UMCS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 3 czerwca 2016 r. na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się pierwsza edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego ? Challenge Accepted.

UMCS w Lublinie zaprasza studentów uczelni wyższych z terenu całej Polski, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, mieszkańców Lublina i województwa lubelskiego do udziału w Wielkim Teście Języka Angielskiego „Challenge Accepted”. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która najpóźniej w dniu wysłania zgłoszenia ukończyła 16 lat. Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca br. o godz. 9.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Challenge Accepted” jest to pierwsza i największa taka inicjatywa w województwie lubelskim organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. 

W dobie XXI wieku, język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym używanym na świecie, a jego znajomość traktowana jest obecnie jako coś zupełnie naturalnego i powszechnego. Dlatego właśnie udział w Teście „Challenge Accepted” uważamy za doskonałą okazją do zweryfikowania umiejętności posługiwania się tym niezwykle popularnym językiem obcym. Jesteśmy pewni, że już pierwsza edycja wydarzenia wzbudzi duże zainteresowanie nie tylko społeczności akademickiej, ale także mieszkańców Miasta i Regionu. 

Test składać się będzie z jednego etapu pisemnego, polegającego na rozwiązaniu 120 pytań zamkniętych (jednokrotnego wyboru), z zakresu znajomości języka angielskiego (minimum na poziomie B2/C1) i wiedzy nt. kultury krajów anglosaskich. 

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 1 czerwca 2016 roku poprzez formularz znajdujący się na stronie: www.umcs.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń (do 300 osób).

Dla najlepszych uczestników organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego, a dla wszystkich – okazjonalne dyplomy i upominki.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE