Reklama

Reklama

Weekendowe ZOO w Targach Lublin przełożone

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Targi Lublin

Weekendowe ZOO w Targach Lublin przełożone  - Zdjęcie główne

Weekendowe ZOO nie odbędzie się w najbliższy weekend | foto Targi Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym tygodniu nie odbędzie się "Weekendowe ZOO w Targach Lublin". Pokazy i wystawy zwierząt były zaplanowane na 10 i 11 października, ale z powodu pandemii koronawirusa, zostały przełożone na inny, jeszcze nie znany, termin.

Reklama

Weekendowe ZOO w Targach Lublin miało być poświęcone prezentacji poszczególnych gatunków zwierząt, edukacji w obszarze różnorodności fauny i flory,  wzbudzeniu pasji hobbystycznej, wzbogaceniu wiedzy dotyczącej prawidłowego wychowania i pielęgnacji swoich pupili i kształtowaniu świadomości wśród najmłodszych, że opieka nad zwierzakami to odpowiedzialnie zadanie. W ramach wydarzenia miało odbyć się wiele pokazów i wystaw m.in. psów, kotów, koni, ptactwa ozdobnego, gadów, płazów, pająków i królików. 

 

 

Niestety miłośnicy zwierząt muszą zmienić plany. 

 

- Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną w Polsce i stale rosnącą liczbę zakażeń, w trosce o bezpieczeństwo Zwiedzających i Wystawców, zdecydowaliśmy o przełożeniu wydarzenia  Weekendowe  ZOO w Targach Lublin na inny termin - poinformowali wczoraj (7 października) organizatorzy, nie podając nowego terminu.

 

W sprawie zakupionych biletów, należy kontaktować się z platformą Tobilet.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE