We wtorek utrudnienia drogowe przy Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Powód: montaż rezonansu magnetycznego

We wtorek utrudnienia drogowe przy Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Powód: montaż rezonansu magnetycznego | foto Pixabay

wiadomosci We wtorek (29 września) od 17 do 22.00. wystąpią utrudnienia drogowe na terenie Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli.

oprac. Joanna Niećko

Opublikowano: 28 września 2020 05:00 | Aktualizacja: 27 września 2020 17:51

Tego dnia wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym na ulicy wewnętrznej dojazdowej do budynków Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im.św.Jana z Dukli. Wjazd do szpitala od ul. Jaczewskiego będzie zablokowany z powodu montażu rezonansu magnetycznego. Ruch samochodowy będzie odbywał się przez wyjazd ze szpitala od ul. Sierocej.

 

- W razie konieczności dojazdu karetki pogotowia i samochodów osobowych na tym odcinku będą kierowali ruchem odpowiednio oznakowani Pracownicy Ochrony Centrum - poinformowała prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska, dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.