Reklama

Reklama

Urząd Miasta Lublin przedłuża termin zgłoszeń do Kuchni Inspiracji. Nabór potrwa do 3 listopada

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Urząd Miasta Lublin przedłuża termin zgłoszeń do Kuchni Inspiracji. Nabór potrwa do 3 listopada - Zdjęcie główne

Program „Kuchnia Inspiracji” jest nowym elementem projektu „Miejsca Inspiracji”, realizowanego od 10 lat przez Miasto Lublin | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z aktualną sytuacją epidemiczną ratusz do 3 listopada przedłużył termin przyjmowania zgłoszeń do programu "Kuchnia Inspiracji". W programie mogą wziąć udział lubelskie restauracje i lokale gastronomiczne.

Reklama

Pierwotnym terminem przyjmowania zgłoszeń był 20 października, ale został on, w związku z aktualną sytuacją epidemiczną, wydłużony. 

 

Program „Kuchnia Inspiracji” jest nowym elementem projektu „Miejsca Inspiracji”, realizowanego od 10 lat przez Miasto Lublin. Na liście Miejsc Inspiracji jest już kilka lokali gastronomicznych m.in. Mandragora Restauracja Żydowska, ParZona Cafe, Perłowa Pijalnia Piwa, Restauracja 16 Stołów, Restauracja 2 PI ER, Restauracja Chapter One by Piotr Kwiatosz, Restauracja EGO, Restauracja The Olive, Trybunalska City Pub oraz Kawiarnia i Księgarnia Między Słowami.

 

Celem Kuchni Inspiracji jest promocja najlepszych miejsc z branży gastronomicznej działających w Lublinie. Do Programu może zgłosić się każdy przedsiębiorca świadczący usługi gastronomiczne i mający kuchnię w Lublinie.

 

Kwalifikacja do programu przebiega w czterech etapach. Pierwszy polega na zebraniu nadesłanych dokumentów rekrutacyjnych. Potem Komisja Programowa wybierze 15 najlepszych podmiotów. Następnie uczestnicy zaprezentują swoje lokale i restauracje przed Komisją, a każdą restaurację będą mogli ocenić klienci za pośrednictwem ankiet. 

 

- Ostateczną decyzję o przyznaniu 10 najlepszym uczestnikom Tytułu „Miejsce Inspiracji” podejmie Komisja. Po dwóch latach od otrzymania tytułu „Miejsce Inspiracji”, po audycie i ponownej ocenie, najlepsze trzy lokalizacje otrzymają tytuł na stałe - informuje Monika Głazik z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

 

Dokumenty zgłoszeniowe można wysyłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE