Reklama

Urząd Miasta Lublin i Urząd Marszałkowski jutro nieczynne

Opublikowano:
Autor:

Urząd Miasta Lublin i Urząd Marszałkowski jutro nieczynne - Zdjęcie główne

Urząd Miasta Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu sobotniego Święta Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Maryi Panny Urząd Miasta Lublin i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego będa jutro (14 sierpnia) nieczynne. To dzień wolny dla urzędników w zamian za przypadające na sobotę święta.

Urząd Miasta Lublin

 

W tym roku, obchodzone w dniu 15 sierpnia Wniebowzięcie Maryi Panny oraz Święto Wojska Polskiego przypada w sobotę. W związku z tym, 14 sierpnia, zgodnie z zarządzeniem prezydenta miasta jest dla pracowników urzędu dniem wolnym od pracy. 

 

Dlatego jutro (piątek 14 sierpnia) Urząd Miasta Lublin będzie nieczynny dla interesantów. Tego dnia dyżur pełnią jedynie pracownicy na stanowisku ds. rejestracji zgonów (pokój 289) w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 od 8.00 do 14.00.

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego 

 

Tego samego dnia, czyli w piątek i z tych samych powodów, nie będzie również czynny Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego znajdujący się przy ul. Grottgera 4. 

 

Inne urzędy

 

Żadnej sprawy nie będzie można załatwić również w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE